Nowy Rok to doskonała okazja do stworzenia nowej listy celów. Ja również praktycznie co roku robię podsumowanie minionego roku i tworzę zadania na kolejne 12 miesięcy. Oczywiście nie wszystkie udaje mi się osiągnąć, ale nawet plan wykonany w 50% sprawia, że jestem z siebie zadowolona. To dla mnie dowód, że nie zmarnowałam 12 miesięcy. Na rok 2018 już mam osobistą listę celów. Dotyczą one również bloga. 

Jesteście ciekawi, jakie zmiany na blogu Wam szykuję? :) Wymienię je poniżej:
  1. Od wielu miesięcy (a może to już rok?) przymierzam się do zmiany serwera i szablonu. Jak wiecie, korzystam z darmowego szablonu bloggera, który był wystarczający na początku mej działalności (to już prawie 5 lat!). Niestety z biegiem czasu coraz bardziej dawały mi się we znaki ograniczenia bloggera, co motywowało mnie do decyzji o przeniesieniu bloga na WordPressa. Wiąże się to również ze zmianą serwera z darmowego na płatny. Po długim rozeznawaniu się w temacie, w końcu zdecydowałam się na WordPress i samodzielne przenoszenie bloga. Będę to robić po raz pierwszy, a do pomocy zapewne wykorzystam znajomego informatyka ;). Jednak będzie to dla mnie spore wyzwanie, którego nadal się obawiam. Zobaczymy, czy ten cel uda mi się zrealizować w 2018 roku :). Na pewno przełoży się to na estetyczniejszy wygląd, większą funkcjonalność i czytelność bloga, więc czytelnicy na tym zyskają.
  2. Punkt drugi wiąże się z punktem 1. Otóż blog czeka zmiana adresu www. Pierwszy krok ku temu już poczyniłam, kupując domenę.
  3. Nowy cykl „Psycho-miesiąc” – Comiesięczny przegląd psychologiczny z polecanymi przeze mnie materiałami, książkami i wydarzeniami. Publikowany pod koniec każdego miesiąca.
  4. Co najmniej 4 nowe artykuły miesięcznie na blogu – Ćwiczę regularność na każdej płaszczyźnie życiowej, także staram się przestrzegać tej nowej zasady ;). W każdym tygodniu będzie publikowany nowy wpis.
  5. Wprowadzenie Dni Darmowych Konsultacji Psychologicznych Online – w wybrane dni będę dzielić się swoją wiedzą i wsparciem z osobami, które potrzebują pomocy, w miarę moich możliwości. Najpierw jednak zrobię sondę, czy jest zainteresowanie na taką usługę.

To zmiany, które bezpośrednio będą dotyczyły moich czytelników. Będzie przejrzyściej, przyjaźniej i nowocześniej i intensywniej :).W głowie mam jeszcze kilka innych pomysłów, jednak nie wszystko zdradzę przed czasem. Tym bardziej, że już te 5. punktów jest wymagających czasowo, także mam co robić :).

Przy okazji zachęcam do  śledzenia moich poczynań w social mediach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *